dead light
środa, 9 listopada 2011
09 . 11 . 11 .:D
Umarłam, zajebiście dzisś byłoo . :3
Pod szkołą pierwszee, potem pod "jakimś" domem się darłyśmy i w pola uciekałyśmy, a jeszczeee później, pół wsi torami przyeszłysmy . xd ;d
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz
Nowszy post
Starszy post
Strona główna
Subskrybuj:
Komentarze do posta (Atom)
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz